روش ارسال

بانک کتاب کابوک با شرایط ارسال سریع‌ به سراسر نقاط کشور، لذت خریدی متفاوت را برای شما دانش آموزان عزیز فراهم نموده است.

مشتری گرامی، جهت رفاه بیشتر حال شما نکات زیر در شیوه ارسال و محاسبات پستی اعمال گردیده است :

در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس توسط پیک ویژه کابوک در تمامی نقاط شهر های تهران، کرج ، اندیشه ، شهریار، شهرقدس و ساوجبلاغ به صورت 24 ساعته به استثنای روزهای تعطیل فراهم می باشد و بانک کتاب کابوک درصدد است، در آینده نزدیک این شرایط را برای تمامی شهر های میهن عزیزمان پوشش دهد.

پیک ویژه کابوک

ارسال کالای خریداری شده از سایت کابوک، در داخل تمامی 22 منطقه شهر تهران توسط پیک ویژه کابوک انجام گردیده و هزینه ارسال مرتبط با وزن سفارش مبلغی حدود 8 تا 10 هزار تومان می باشد.

این مجموعه مفتخر است با فراهم آوردن شرایط ارسال رایگان سفارشات مشتریان خود در شهر های کرج، فردیس، مشکین دشت، محمدشهر و کمال شهر از طریق پیک ویژه کابوک توانسته باشد رضایت مشتریان استان البرزی خود را بیش از پیش جلب نماید.

لازم به ذکر است تمامی مرسولات در شهر های تهران و استان البرز حداکثر طی 24 ساعت کاری از زمان ثبت سفارش در صورت موجود بودن در انبار کابوک به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.

همچنین سفارشاتی که بعد از ساعت 24 ثبت گردند، فردای آن روز تحویل انبار کابوک داده خواهند شد.

بانک کتاب کابوک همچنین شرایطی را برای مشتریان سراسر کشور خود که از طریق سایت کابوک سفارشات خود را ثبت نمایند، به صورت پست پیشتاز و سفارشی در نظر گرفته که بر اساس زمان ثبت سفارش، فاکتور خرید و همچنین مسافت آدرس تحویل محاسبه می گردد.

به امید روزی که هیچ دانش آموزی در تمامی نقاط کشور عزیزمان از دریافت کتاب های درسی و کمک درسی خود محروم نباشد.

پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهر های تهران و استان البرز در نظر گرفته شده است و پس از پردازش سفارش و تحویل به شرکت پست ایران، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد آدرس تحویل سفارش بین 48 تا 72 ساعت کاری می باشد.

لازم به ذکر است که مقدار محاسبه شده هزینه ارسال پستی در انتهای ثبت خرید خود و پس از انتخاب نحوه ارسال در فاکتور نهایی خرید بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد آدرس تحویل سفارش درج می گردد.

خواهشمند است جهت ارسال سریع تر سفارش های خود در درج آدرس و کدپستی صحیح دقت لازم را مبذول فرمایید و مسئولیت عدم تطابق آدرس صحیح و کدپستی مربوطه در هنگام ثبت سفارش به عهده مشتری می باشد.