ضمانت بازگرداندن کالا

ما در بانک کتاب کابوک از همان ابتدای کار اصول مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم. به همین سبب و به پاس قدردانی از اعتماد شما در خرید از مجموعه بانک کتاب کابوک، حسن نیت خود را با ضمانت عودت کالا نشان داده ایم. آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های اصل ما بوده است و بانک کتاب کابوک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در مجموعه بانک کتاب کابوک، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت بازگشت کالا می باشند.

ضوابط بازگرداندن کالا

خواهشمند است از دریافت کالاهای بدون بسته بندی بانک کتاب کابوک جدا خودداری نمایید.

لطفا پس از دریافت سفارش خرید ، بسته بندی آن را باز کرده و فاکتور خرید خود را با نوع کالای سفارشی‌تان تطابق دهید.در صورت عدم هماهنگی از دریافت کالا خودداری کرده و سفارش را به پیک استرداد نمایید.

در زمان تحویل کالا از صحت سلامت جلد و برگه های کتاب (عدم پارگی و تا خوردگی) مطمئن شوید.در صورتیکه با صفحات سفید و چاپ نشده در کتاب مواجه شدید تا حداکثر 24 ساعت پس از تحویل سفارش، با قسمت خدمات پس از فروش بانک کتاب کابوک تماس گرفته و اطلاع دهید.

بدیهی است بازگشت کالا به دلیل کثیفی و یا لکه های حاصل از مواد خوراکی و غیره پس از تحویل سفارش به مشتری غیرممکن خواهد بود.

خواهشمند است از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش بانک کتاب کابوک جداً خودداری نمایید.