درباره اشتراک کابوک

+ جشنواره همواره تخفیف کتب کمک آموزشی کابوک یعنی چی؟؟؟

دلیل نوشتن این یادداشت اغلب تلفن هایی بود که سال گذشته با وجود شرایط اقتصادی این روزهای مملکت رقم خورد، روز هایی که روز به روز به قیمت کتب کمک آموزشی بدلیل معضلات انتشارات اضافه می شد و دانش آموزان و خانواده های عزیزشون در لا به لای کلی بانک کتاب ( کتاب فروشی های نزدیک محل ) موجود و یا سایت های فروش کتاب بدنبال شاید راهی برای خرید آسان و ارزان تر ( یا همون تخفیف بیشتر )، البته که حق با اوناست !

این تلفن، تلفن  یکی‌ یک‌ دونه نیست و روزی به طور متوسط 50 تا 100 نفر مثل همین دوست عزیز زنگ می‌زنند که

" الو! بانک کتاب کابوک؟ "

- بله. بفرمایید.

- کتاب هاتون تخفیف داره؟

- دوست عزیز! بن تخفیف دارین؟!

- بله بن های 10 -15 % دارم. میشه تخفیفش رو بیشتر کنید؟ فلان سایت تخفیف 20% گذاشته!!

- نه متاسفانه. چنین امکانی نداریم.

- یعنی هیچ راهی نداره؟

- والا نه! ولی بزارین ببینم چیکار می تونم براتون کنم...

الان چند مدتی است که با بر و بچه های کابوک صبح تا شب کارمون این شده که چی کار میشه کرد تا مشتری های عزیزمون در سرتاسر ایران قادر باشن کتب مورد نیازشون رو با تخفیف بیشتر خریداری کنند تا به این نتیجه رسیدیم باید کار رو یکسره کنیم و تخفیف سالیانه بزاریم!

هر زمان که دلشون خواست و نیاز به کتاب داشتن و هر جای ایران که بودن کتاب هاشون رو بتونند از تمامی انتشارات کوچیک و بزرگ بازار با تخفیف بیشترخریداری کنند!

اوایل فکر میکردیم شاید جدی نباشه این ایده؟

ولی هر چی جلوتر رفتیم، دیدیم کار نشد نداره! وقتی این قضیه رو با تعدادی از مشتری های عزیزمون در میون گذاشتیم و از مشورت اساتید و مشاوران آموزشی استفاده کردیم، روز به روز امیدوارتر شدیم که باید هرچی سریعتر جشنواره مون رو راه بندازیم. خلاصه همه واسشون خداروشکر جذاب بود.

این شد جشنواره همواره تخفیف کتب کمک آموزشی کابوک!

هر زمان که دلت خواست میتونی کتابت رو با بیشترین تخفیف، خریداری کنی!

کافیه عضو سایت کابوک بشی و اشتراک سالیانه خودت رو خریداری کنی، اونم با قیمت خیلی اندک توی قیمت های وحشتناکه مملکت!( نقد سیاسی نکن آقا !! ) البته که پیشنهاد ما، خریداری اشتراکی با تخفیف های بیشتر مناسب مقطع تحصیلی خودتون هست...

خلاصه رفقای عزیز، هر مقطعی هستین و هرجای ایران که زندگی می کنید، می تونید با خرید اشتراک های کابوک، عضو این جشنواره سالیانه بشین و از خدمات ویژه عضویت در این جشنواره بهره مند شین.

به دوست هاتون هم سلام ما رو برسونید و به جشنواره خودشون دعوتشون کنید...

این جشنواره، جشنواره همه دانش آموزای ایران عزیزمونه.

با عضویت در جشنواره کابوک، تمامی کتب کمک آموزشی را با بیشترین تخفیف درب منزل هاتون تحویل بگیرین...

قصدمون تبلیغ نبوده و نیست! این مختصری از شکل گیری داستان این نهال تازه دست و پا گرفته بود که خواستیم شما هم در جریانش باشین...

ارادتمند همه رفقای باحال

کابوک